fitness-food.pl zdrowa żywność

Artykuły

10 najlepszych profili na (fit)Instagramie

Instagram zdobywa w naszym kraju, w bardzo szybkim tempie coraz większą ilość użytkowników. Za oceanem jest już prawie tak bardzo popularny jak Facebook i korzysta z niego prawie każdy młody użytkownik smartfona. Na instagramie znajdziesz wszystko. Zdjęcia kotków, posiłków, widoczki, samochody, co tylko zechcesz. Wystarczy wybrać odpowiednie słowo, wstawić przed nim tak zwany hashtag czyli znak # i otrzymujesz strumień obrazków i zdjęć od użytkowników z całego świata pasujących do wprowadzonego wcześniej wyrażenia. Całkiem pokaźną grupę stanowią tu również profile związane z fitness, zdrowym odżywianiem, kulturystyką i ogólnie pojętym zdrowym trybie życia, który za oceanem jest od pewnego czasu niezwykle popularnym. Z profili tych czerpać możemy przede wszystkim motywację np. do wyjścia na trening, inspiracje kulinarne ale także wiedzę z zakresu treningu. Poniżej lista najbardziej wartościowych i najbardziej inspirujących profili na Instagramie, zarówno zza oceanu jak i z naszego podwórka.

Jen Selter Zdecydowana królowa Instagrama. Zna ją chyba każdy bardziej zaangażowany amator fitness i sportów siłowych. Motywuje kobiety i cieszy oko panów. Jest doskonałym przykładem tego, że od robienia przysiadów kobiece uda nie zamienią się w uda Mariusza Pudzianowskiego. Włączenie śledzenia obowiązkowe!

http://www.fitness-food.pl/blog/wp-content/uploads/2014/01/selter1.jpg

http://www.fitness-food.pl/blog/wp-content/uploads/2014/01/selter2.jpg

http://www.fitness-food.pl/blog/wp-content/uploads/2014/01/selter3.jpg

http://www.fitness-food.pl/blog/wp-content/uploads/2014/01/selter4.jpg

Laura Hariss czyli Chickentuna Znana jest z tego samego co Jen Selter. Zdjęcia jej wypracowanych pośladków znajdują się chyba na każdym blogu, fan page czy kanale propagującym zdrowy styl życia. Od Jen różni się jednak wiekiem. Mało kto po obejrzeniu jej zdjęć potrafi celnie wytypować datę urodzenia tej agentki nieruchomości z Charlotte NC. Laura ma 45 lat! Robi wrażenie prawda? Każdego kto chciałby poznać jej historię lub poćwiczyć z nią przed komputerem odsyłam na jej bloga lub kanał na YouTube. Hasło Chickentuna – google dobrze wie jak ją znaleźć :)

http://www.fitness-food.pl/blog/wp-content/uploads/2014/01/tuna1.jpg

http://www.fitness-food.pl/blog/wp-content/uploads/2014/01/tuna2.jpg

http://www.fitness-food.pl/blog/wp-content/uploads/2014/01/tuna3.jpg

http://www.fitness-food.pl/blog/wp-content/uploads/2014/01/tuna4.jpg

Erin Pugliese czyli Italianbikinigirl Młoda modelka fitness i trenerka z USA, która stosunkowo niedawno przeszła poważna operację szczęki po której przez kilka miesięcy przyjmowała jedynie płynne posiłki. Po tym ciężkim dla siebie okresie dostała niesamowitego kopa i swoją pozytywną energią i motywacją zaraża wszystkich w około siebie, od klientek począwszy po ludzi śledzących jej profil na całym świecie!

http://www.fitness-food.pl/blog/wp-content/uploads/2014/01/italian1.jpg

http://www.fitness-food.pl/blog/wp-content/uploads/2014/01/italian2.jpg

http://www.fitness-food.pl/blog/wp-content/uploads/2014/01/italian3.jpg

http://www.fitness-food.pl/blog/wp-content/uploads/2014/01/italian4.jpg

Lais DeLeon – pochodząca z Brazylii trenerka fitness, prowadząca na swoich stronach treningi on-line, dla wszystkich pań, które chciałyby nabrać trochę brazylijskich kształtów i nie tylko. Na instagramie standardowo duża dawka motywacji i pomysłów na nowe ćwiczenia.

http://www.fitness-food.pl/blog/wp-content/uploads/2014/01/lais1.jpg

http://www.fitness-food.pl/blog/wp-content/uploads/2014/01/lais2.jpg

http://www.fitness-food.pl/blog/wp-content/uploads/2014/01/lais3.jpg

http://www.fitness-food.pl/blog/wp-content/uploads/2014/01/lais4.jpg

Stephanie Davis Austriacka zawodniczka IFBB Fitness Model. Sport towarzyszy jej od dzieciństwa. Uprawiała gimnastykę, lekką atletykę, jeździła konno. Na dzień dzisiejszy jej pasją jest fitness. Wystartowała już w swoich pierwszych zawodach i wygrała je. Trenuje 4 razy w tygodniu wg. zasad treningu dzielonego. Podobnie jak Jen Selter nie boi się ciężkich treningów nóg. Przysiady, przysiady przednie, wyciskania na suwnicy, martwe ciągi… i wcale nie wygląda jak Hulk. Dziewczyny, nie bójcie się przysiadów i ciężkich treningów!

http://www.fitness-food.pl/blog/wp-content/uploads/2014/01/davis1.jpg

http://www.fitness-food.pl/blog/wp-content/uploads/2014/01/davis2.jpg

http://www.fitness-food.pl/blog/wp-content/uploads/2014/01/davis3.jpg

http://www.fitness-food.pl/blog/wp-content/uploads/2014/01/davis4.jpg

Bianca Anchieta czyli kolejny profil z serii „dziewczyny pamiętajcie o przysiadach”. Zdjęcia treningowe, fotografie posiłków, suplementów no i przede wszystkim efektów ciężkiej pracy na siłowni. Blisko pół miliona followersów nie może sie mylić :)

http://www.fitness-food.pl/blog/wp-content/uploads/2014/01/anchietabianca1.jpg

http://www.fitness-food.pl/blog/wp-content/uploads/2014/01/anchietabianca2.jpg

http://www.fitness-food.pl/blog/wp-content/uploads/2014/01/anchietabianca3.jpg

http://www.fitness-food.pl/blog/wp-content/uploads/2014/01/anchietabianca4.jpg

No i na deser najciekawsze profile naszych rodaków szerzących w społeczeństwie modę na bycie aktywnym. Zaczniemy od Pań:
Agnieszka Szczepaniak czyli eatfit Trenerka personalna z Warszawy, modelka i prowadząca program emitowany w każdą niedzielę o 7.30 w iTV program pt. „RUSZ SIĘ”. Na jej profilu znajdziesz głównie zdjęcia z sesji i z treningów, które doskonale pokazują, że dziewczyna wie jak należy ćwiczyć i odżywiać się aby dobrze wyglądać. Jej instagram to również ciekawy zbiór kulinarnych, bardzo urozmaiconych inspiracji. Profil ten zmotywuje każdą dziewczynę a i panowie, z oczywistych względów powinni zacząć go obserwować ;)

http://www.fitness-food.pl/blog/wp-content/uploads/2014/01/eatfit1.jpg

http://www.fitness-food.pl/blog/wp-content/uploads/2014/01/eatfit2.jpg

http://www.fitness-food.pl/blog/wp-content/uploads/2014/01/eatfit3.jpg

http://www.fitness-food.pl/blog/wp-content/uploads/2014/01/eatfit4.jpg

Marta Makles – Dyplomowana Instruktorka Rekreacji Ruchowej – Trener Personalny, pasjonatka treningu siłowego i zdrowego żywienia. Ćwiczącym na siłowniach znana z pewnością z przynależności do Trec Team Athletes będąca jednocześnie ambasadorem marki Trec Nutrition. Jej instagram doskonale pokazuje, że jej praca to jednocześnie jej pasja i że sport oraz zdrowa żywność towarzyszą jej na co dzień od samego rana aż do wieczora.

http://www.fitness-food.pl/blog/wp-content/uploads/2014/01/makles1.jpg

http://www.fitness-food.pl/blog/wp-content/uploads/2014/01/makles2.jpg

http://www.fitness-food.pl/blog/wp-content/uploads/2014/01/makles3.jpg

http://www.fitness-food.pl/blog/wp-content/uploads/2014/01/makles4.jpg

Anna Lewandowska Mistrzyni Świata w karate kumite drużynowym, trenerka, specjalistka od spraw żywienia, pasjonatka sportu i zdrowego trybu życia, żona Roberta Lewandowskiego. Z jej ust z pewnością nie usłyszymy krytyki treningu z obciążeniem itp. i właśnie dlatego uważam, że Ania namiesza jeszcze na rynku detronizując w końcu „królową” Ewę Endorfinkę.

http://www.fitness-food.pl/blog/wp-content/uploads/2014/01/hpba1.jpg

http://www.fitness-food.pl/blog/wp-content/uploads/2014/01/hpba2.jpg

http://www.fitness-food.pl/blog/wp-content/uploads/2014/01/hpba3.jpg

http://www.fitness-food.pl/blog/wp-content/uploads/2014/01/hpba4.jpg

I rodzynek w otoczeniu samych pięknych pań: Paweł Zontek – Trener Personalny i Instruktor Kulturystyki z Krakowa, student kierunku dietetyka. Ukończone liczne kursy, w tym TRX Suspension Training. Pasjonat sportów siłowych. Oprócz prężnie rozwijających się profili na Facebooku i Instagramie posiada również stronę www przez którą możecie się z nim skontaktować i umówić na trening.

http://www.fitness-food.pl/blog/wp-content/uploads/2014/01/pawel1.jpg

http://www.fitness-food.pl/blog/wp-content/uploads/2014/01/pawel2.jpg

http://www.fitness-food.pl/blog/wp-content/uploads/2014/01/pawel3.jpg

http://www.fitness-food.pl/blog/wp-content/uploads/2014/01/pawel4.jpg

Ranking jest oczywiście zestawieniem bardzo subiektywnym. Profile fit wyrastają na Instagramie jak grzyby po deszczu dlatego polecajcie proszę w komentarzach swoje ulubione miejsca na tym portalu. Poza tym zapraszamy oczywiście do śledzenia naszego kanału a obiecuję, że w połączeniu z całą listą jaką widzicie powyżej otrzymacie codziennie solidną dawkę motywacji i inspiracji.

9 Comments 10 najlepszych profili na (fit)Instagramie

 1. fitnessfoodpl

  Do Rankingu dodałbym dziś również Alexandrę Bring. Blisko 200 tys. śledzących na instagramie. Świetna forma i bogata galeria. Login na Instagramie: alexandrabring

  Brakuję ciągle przedstawicieli płci męskiej no ale niestety ciężko znaleźć fajny fit profil takiego faceta. Dziewczyny, pomóżcie. Może Wy znacie takie miejsca na Instagramie?

 2. fitnessfoodpl

  Kate, naprawdę chciałbym poznać Jen Selter, Laurę Harris albo Anię, Martę czy Agnieszkę :)

  Zaproponuj jakieś fajne profile, na pewno za jakiś czas zrobię aktualizację rankingu :)

 3. kate

  Dałam tu Karola Da Costa, ale chyba komentarz był usunięty, chyba że to ja coś poplątałam, bo z komputerami u mnie słabo :).

 4. fitnessfoodpl

  Nic nie usuwamy. Może pojawi się za chwilę albo coś źle kliknęłaś. Ten system komentarzy (Disqus) nie jest najbardziej przyjazny :) Karol Da Costa – zobaczymy co u niego słychać :)

 5. Natalia

  Ja jeszcze chętnie śledzę Ana Delia De Iturrondo (anadfitness)no i oczywiście Andreia Brazier (andreiabrazier) :)Pozdrawiam!

 6. Asia

  A ja polecę mojego ulubieńca Alberta Kośmider’a, gdzie znajdę zawsze szereg wartościowych informacji, a nie tylko zestaw własnych selfie :)

Leave A Comment

CommentLuv badge