fitness-food.pl zdrowa żywność

WSPÓŁPRACA

Jeśli chcesz się ze mną skontaktować napisz na adres kontakt (małpa) fitness-food.pl lub napisz do mnie na Facebooku. Jeśli interesuje Cię reklama na moim blogu, napisz maila ze swoją propozycją! Jestem otwarty na wszelkie formy promocji produktów, które pasują do mojego zdrowego trybu życia i profilu tego bloga. Recenzje, konkursy, akcje specjalne, sponsoring, współpraca stała i jednorazowa itp. itd. Dotychczas współpracowałem między innymi z:

wspolpraca2-790x414

Poniżej możesz zapoznać się ze statystykami bloga z ostatniego miesiąca. Średnio odwiedza nas ponad 51 tysięcy użytkowników (!), generując przy tym ok 94 tysiące odsłon.

Ponadto, treści z bloga docierają do ponad 20 tysięcy fanów na Facebooku, a nasz profil na Instagramie śledzi ponad 6,5 tysiąca osób.

 

 

1 Comment WSPÓŁPRACA

  1. Gosia

    Dzień dobry,

    chciałam podpytać o warunki współpracy.

    Reprezentuję EcoKitchen.pl – sklep, w którym będą się pojawiały kolejne ekologiczne rozwiązania do kuchni. Na razie stawiamy na Bee’s Wrapy, ekologiczne, wielorazowe opakowania do żywności, zrobione z wosku pszczelego, bawełny organicznej i innych naturalnych materiałów. Dzięki używaniu Wrapów ogranicza się produkcję śmieci.

    Chcielibyśmy podesłać Państwu kilka produktów, ale wcześniej mamy pytanie: jakie są koszty wpisu sponsorowanego na blogu? Czy byliby Państwo zainteresowani współpracą?

Leave A Comment