Kategorie produktów

Ekologiczne mieszanki zdrowych przypraw

Naturalne mieszanki przypraw stosowane są od wieków na całym świecie. W prostej kuchni wyróżniającej się zdrowiem nie ma miejsca na sztuczne dodatki. Nasze babcie gotowały fenomenalne obiady, sięgając po zdrowe, naturalne przyprawy pochodzące zazwyczaj z przydomowego ogrodu. My możemy pójść ich śladem i wybrać najlepsze ekologiczne kompozycje przypraw, takie jak na przykład zioła prowansalskie, zioła greckie, czubrycę, czy pieprz ziołowy, które pochodzą z certyfikowanych upraw, od producentów stawiających na tradycyjne metody wytwarzania. Zapraszamy serdecznie do zakupów w naszym internetowym sklepie ze zdrową żywnością.


Naturalne przyprawy

Perfekcyjnie skomponowane mieszanki przypraw BIO to prawdziwy diament w każdej kuchni. Nie ma znaczenia czy gotujemy wyłącznie dla siebie, czy też dla dzieci, czy alergików. Nasza kuchnia nie powinna pachnieć i smakować chemią. Zastanówmy się, czy świadomie podalibyśmy sobie na talerzu apetycznie wyglądające spaghetti z dodatkiem plastiku?

Mieszanki zdrowych przypraw to ogród pełen darów płynących z samej natury, a ta nie potrzebuje poprawiania – jest idealna. Prastare cywilizacje stosowały mieszanki zdrowych przypraw nie tylko do wzbogacania smaku i zapachu dań, ale też i do leczenia, czy farbowania tkanin. Niektóre z nich były tak cenne, że stanowiły środek płatniczy o niewyobrażalnie dużej wartości.

Współczesne naturalne mieszanki przypraw są wytwarzane z zachowaniem tradycyjnych metod, a cały proces kontrolowany jest już na etapie siewu zioła czy warzywa. Ekologiczne mieszanki przypraw to różnorodne kompozycje smakowe i zapachowe, a w skład ich bukietu wchodzą korzenie, liście oraz owoce, a nawet kwiaty poszczególnych, cennych roślin.

Mieszanki przypraw BIO pozwalają na zachowanie idealnego i absolutnie powtarzalnego smaku, który cieszy podniebienie autentycznością. Dzięki nim bez trudu można przygotować tradycyjne polskie danie, ale też zanurzyć się w smakach kuchni indyjskiej, rozkoszować finezją kuchni francuskiej i posmakować szaleństwa kuchni włoskiej czy hiszpańskiej.

Szukaj

Menu

Zawartość schowka

Brak produktów

Zobacz schowki