Spirulina Hawajska Pacyfica® (Aliness)

Spirulina Hawajska Pacyfica® (Aliness) 3.88 17

Twoja ocena została dodana.

Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.

Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.

ocena: 3.88 / 5
Nie oceniłeś jeszcze tego produktu.
Liczba oddanych głosów: 17
Opis produktu

Aliness Hawajska Spirulina Pacifica® to suplement diety w formie czystego proszku zawierający algi pochodzące z czystych wód basenu Pacifiku Kailua-Kona na Hawajach suszonych  przy użyciu opatentowanej technologii Ocean Chill Drying™ zapewniającej najwyższą jakość oraz biodostępność wszystkich składników  odżywczych.

Promocja
Aliness
Nowość
Strefa zakupów

Porównaj

 
Szczegółowy opis produktu

Spirulina hawajska to suplement diety zawierający algi Spirulina Pacifica. Pochodzą one z czystych wód basenu Pacific Kailua-Kona na Hawajach (Stany Zjednoczone). Algi osuszane są za pomocą technologii Ocean Chill Drying, która została opatentowana właśnie w USA. Dzięki tej technologii, zapewniona zostaje najwyższa możliwa jakość suplementu oraz biodostępność składników odżywczych. Hawajska Spirulina Pacifica uprawiana jest z użyciem wody pitnej z hawajskich warstw wodonośnych oraz z czystej wody oceanicznej o bardzo wysokiej zawartości minerałów. Bio-bezpieczna strefa w której znajduje się hawajska spirulina wolna jest od pestycydów, środków chwastobójczych, odpadów przemysłowych i innych zanieczyszczeń.

Spirulina to niebiesko-zielona alga, będąca jedną z najzdrowszych i najbardziej wartościowych roślin. Zawiera liczne składniki odżywcze i budulcowe. W spirulinie znajduje się 58-62% pełnowartościowego białka, zawierającego 18 aminokwasów oraz beta-karoten. Spirulina zawiera również chlorofil, kwas gamma linolenowy, kwas linolowy, c-fikocyjaninę oraz liczne minerały i witaminy.

Spirulina Hawajska Pacifica pochodzi z regionu, który cechuje się najlepszymi na świecie warunkami klimatyczno-środowiskowymi do produkcji spiruliny. Właściciel hodowli spiruliny – firma Cyanotech, nie stosuje w ogóle pestycydów i herbicydów, a sam proces suszenia nie pozbawia alg żadnych składników odżywczych. To właśnie dzięki opatentowanej technologii, spirulina hawajska sygnowana logiem Cyanotech wykazuje się wyższą zawartością najważniejszych składników odżywczych niż konkurencyjne produkty. Dzienna dawka Spiruliny Hawajskiej Pacifica zapewnia m.in. aż 360% dziennego zalecanego spożycia witaminy B12, 163% chromu, 53% witaminy K, 36% żelaza, 13% ryboflawiny, 10% jodu i manganu.

Zawiera również witaminy A, B, C, D, E, magnez, aminokwasy, beta-karoten, nienasycone kwasy tłuszczowe, wapń. Dzięki swoim specyficznym właściwościom, spirulina hawajska stanowi jeden z najlepszych dostępnych na rynku naturalnych i dobrze przyswajalnych suplementów diety. Poleca się ją przede wszystkim osobom aktywnym fizycznie i umysłowo oraz osobom w podeszłym wieku. Stanowi również idealny suplement dla osób, które chcą wzmocnić swój organizm, sportowców, kobiet w ciąży, uczniów w wieku szkolnym.

Opakowania:

  • proszek 90g lub 180g,
  • tabletki 90 sztuk lub 180 sztuk.

Składniki: Spirulina Pacifica (Algi Arthrospira platensis).

Zalecana dzienna porcja do spożycia niezbędna do uzyskania korzystnego działania produktu: 2 razy dziennie po 3 tabletki lub 3g proszku, po jedzeniu.

Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.
Zaleca się stosowanie zróżnicowanej diety i zdrowego trybu życia.

Warunki przechowywania: Przechowywać w temperaturze pokojowej w sposób niedostępny dla małych dzieci. Chronić przed wilgocią.

Miejsce pochodzenia: Hawaje, Kailua-Kona, USA.

UWAGA OPIS AUTORSKI FITNESS-FOOD.PL – kopiowanie oraz rozpowszechnianie ww. opisu produktu jest zabronione. Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. nr 90, poz. 631 z późn. zm.) Cena za wykorzystanie jednego opisu naszego autorstwa wynosi 10.000 zł netto.

Napisz opinię

Spirulina Hawajska Pacyfica® (Aliness)

Aliness Hawajska Spirulina Pacifica® to suplement diety w formie czystego proszku zawierający algi pochodzące z czystych wód basenu Pacifiku Kailua-Kona na Hawajach suszonych  przy użyciu opatentowanej technologii Ocean Chill Drying™ zapewniającej najwyższą jakość oraz biodostępność wszystkich składników  odżywczych.

Napisz opinię

 
Komentarze(2)
2018-06-26
Dzięki!

No wreszcie prawdziwa Spirulina w Waszym sklepie!

  • Czy ten komentarz był dla Ciebie użyteczny?
  • (0) (0)
2018-05-14
najlepsza jakosc

Szukałem spiruliny ktora nie jest z Chin i w koncu znalazlem. Bardzo lubie firme Aliness za dobry stosunek jakosci do ceny !

  • Czy ten komentarz był dla Ciebie użyteczny?
  • (0) (0)

Napisz swoją opinię!

Z kategorii

Szukaj

Menu

Zawartość schowka

Brak produktów

Zobacz schowki

Ostatnio oglądane