fitness-food.pl zdrowa żywność

Artykuły

Lektura „do kawy” odcinek 2

Jak co piątek rano mamy dla Was cykl „do kawy” czyli kilka ciekawych artykułów, z którymi zdążycie zapoznać się podczas porannej kawusi. Dziś tylko 3 linki, bo nie chcę na siłę wybierać nieciekawych treści żeby tylko pojawiło się tutaj 5 odnośników :)

1. BCAA czyli Aminokwasy rozgałęzione. Jeden z najbardziej popularnych suplementów. Stosowany głównie na redukcji ale przydany również i w okresie budowania masy mięśniowej. O tym dlaczego są one potrzebne przeczytacie na blogu apetytnasport.pl. Bez trudnej, fachowej terminologii i bez marketingowego bełkotu. Zdecydowanie kliknij tutaj:
http://apetytnasport.pl/aminokwasy-bcaa-diecie-sportowca/

2. Jacek Bilczyński to jeden z bardziej rozpoznawalnych trenerów pojawiających się w Social Mediach i na YouTube. Link nie jest artykułem, tylko odnośnikiem do filmu, z którego dowiecie się jak wybrać odżywkę białkową i która jest najlepsza. Ponadto na kanale Jacka znajdziecie dziesiątki filmów dotyczących treningu, prawidłowej techniki wykonywania ćwiczeń, porady żywieniowe oraz cykl Q&A, w którym Jacek odpowiada na Wasze pytania. Zdecydowanie polecam subskrypcję.
https://www.youtube.com/watch?v=anEbjc8YuFA

3. I na koniec coś nie do końca związanego ze sportem ale przy piątku można trochę pomarzyć i spojrzeć na 35 rzeczy, które musisz kupić kiedy zostaniesz milionerem ;). Myślę, że niejednego z Was zmotywują do działania i ciężkiej pracy w celu zarobienia tego pierwszego miliona.
http://www.popularnie.pl/luksusowe-rzeczy/

Miłego dnia i udanego weekendu! :)

.

Leave A Comment