fitness-food.pl zdrowa żywność

Artykuły

Lektura do kawy – odcinek 3

Nasz piątkowy cykl „do kawy” z pewnością mógłby być bardziej regularny i pojawiać się zgodnie z założeniem w każdy piątek… ale przyjmijmy, że kawę pijemy codziennie i jego publikacja w dowolny dzień tygodnia też nie będzie błędem ;) Zatem zapraszam do lektury!

Dla wszystkich którzy bardzo boją się węglowodanów. Szczególnie na redukcji. 5 powodów dla których jednak warto uwzględnić je w swoim menu, nawet w okresie odchudzania.
http://intelligentfitness.pl/5-powodow-dla-ktorych-warto-jesc-weglowodany-podczas-odchudzania/

Jacek Bilczyński prosto z Californi, czyli mekki światowej kulturystyki i generalnie miejsca, gdzie kult ciała i sportowa sylwetka znaczą bardzo dużo. Oprócz relacji ze zdjęciami, pod linkiem krótki Vlog od Jacka na temat tego, jakie ułatwienia czekają w kalifornijskich sklepach na ludzi dbających o swoją sylwetkę.
http://facet.interia.pl/aktywnosc/news-kalifornia-mekka-zdrowego-stylu-zycia,nId,1710705

Ostatnio bardzo popularna wśród osób ćwiczacych, szczegolnie wśród crofitterów staje się dieta Paleo. Jeden z najlepszych blogów w tej tematyce to paleosmak.pl, na którym przeczytacie między innymi o żywieniowych faktach i mitach:
http://paleosmak.pl/odzywianie/fakty-i-mity/

I na koniec artykuł od Karoliny, czyli naszego polskiego odpowiednika Wonder Woman ;-) Odwieczny dylemat – krowie mleko pić czy nie pić? Pij mleko – będziesz wielki – prawda czy chwytliwy slogam reklamowy. Na ten temat przeczytacie na Blogu Muscle Zone, czyli już drugim miejscu w którym swoją wiedzą dzieli się z nami Karolina:
http://blog.muscle-zone.pl/pic-czy-nie-pic-krowie-mleko/

4 Comments Lektura do kawy – odcinek 3

Leave A Comment