Misja sklepu internetowego Fitness-Food.pl

Misją sklepu Fitness Food jest budowanie świadomości na temat pozytywnych aspektów zdrowego odżywiania. Propagowanie włączania do codziennej diety produktów nieprzetworzonych, naturalnych a także pochodzących z upraw ekologicznych oraz umożliwienie zainteresowanym osobom dostępu do tychże produktów w możliwie niskiej cenie oraz bez wychodzenia z domu.

Oferta naszego sklepu to nie tylko żywność ekologiczna ale także pozostałe zdrowe produkty, które powinny być fundamentem codziennej diety osób prowadzących zdrowy tryb życia i sportowców, osób odchudzających się ale także, dla osób ćwiczących na siłowni, chcących rozbudować masę mięśniową.

Fitness Food to nie tylko sklep ze zdrową żywnością ale również w dalszym ciągu blog, na którym podpowiadamy naszym klientom jak wykorzystać mniej znane, zapomniane lub często niedoceniane produkty, publikujemy merytoryczne artykuły dotyczące aktualnych trendów żywieniowych, a także motywujemy ich do aktywności zarówno w kuchni jak i na sali treningowej.

Oferta zdrowej i nieprzetworzonej żywności BIO

W ofercie naszego sklepu znajduje się szeroki asortyment zdrowych i wartościowych produktów spożywczych opatrzonych certyfikatami potwierdzającymi ich skład i pochodzenie. Dla łatwego rozpoznania każdy produkt wytwarzany zgodnie z zasadami rolnictwa ekologicznego oznaczony jest w swojej nazwie skrótem BIO.

W naszym sklepie każdy znajdzie coś dla siebie. Oferujemy bogatą ofertę pożywnych produktów śniadaniowych od wszelkiego rodzaju płatków począwszy, na dżemach bez dodatku cukru kończąc, szeroką gamę makaronów, kasz i rzadko spotykanych gatunków ryżu, z których skomponujesz pyszny i pełnowartościowy posiłek. W naszej ofercie znajdują się również produkty bezglutenowe, przeznaczone dla wegan i wegetarian, a także ekologiczne bakalie, miody, oliwy i oleje, sosy, soki i wiele innych. Prowadzimy również sprzedaż podstawowych suplementów diety, w tym głównie witamin i minerałów przeznaczonych dla osób z niedoborami. Coraz większą część oferty stanowią także wysokiej jakości preparaty probiotyczne, których oferta konstruowana jest wspólnie ze specjalistami z Centrum Medycznego VitaImmun z Poznania. 

Dlaczego powinieneś zrobić zakupy w eko sklepie Fitness-Food.pl

Aby kupić żywność na Fitness-Food.pl nie musisz uruchamiać samochodu, stać w korkach, szukać konkretnego produktu na ogromnej przestrzeni marketu w gąszczu ciągle zmieniających swoje miejsce regałów. Nie musisz stać w kolejce do kasy, ponownie stać w korkach i wnosić zakupów na piąte piętro. Kupując u nas oszczędzasz czas, który przecież możesz przeznaczyć na solidny trening, przygotowanie kulinarnego smakołyku bądź też regenerację i chwile spędzone wspólnie z bliskimi.

Ponadto kupując zdrowe i ekologiczne produkty dbasz o zdrowie swoje i swoich najbliższych, co z pewnością jest dobrą inwestycją na przyszłość. Bilans zalet jest widoczny gołym okiem, a my dodatkowo podpowiemy Tobie, jaką zdrową potrawę przygotować z produktów, które kupisz w naszym sklepie.

Nie czekaj dłużej i już teraz odwiedź naszego bloga. Sprawdź najnowsze doniesienia ze świata fitnessu, zapoznaj się z dietetycznymi przepisami. Wybierz jeden z pomysłów na pełnowartościowe śniadanie, obiad bądź kolację. Zrób zakupy i czekaj na kuriera, który dostarczy je do Twoich drzwi.

Gorąco zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Pamiętaj, „jesteś tym co jesz”.


Szukaj

Menu

Zawartość schowka

Brak produktów

Zobacz schowki